Lista kolportażowa

BIELSKO-BIAŁA

 

  1. Wyższa Szkoła im. Józefa Tyszkiewicza, ul. Nadbrzeżna 12.

 

  1. Wyższa Szkoła Administracji, ul. A. Frycza Modrzewskiego 12 (budynek A), pl. Marcina Lutra 7 (budynek B).

 

  1. Wyższa Szkoła Bankowości i Finansów, ul. Tańskiego 5.

 

  1. Wyższa Szkoła Ekonomiczno-Humanistyczna, ul. Gen. Wł. Sikorskiego 4.

 

  1. Akademia Techniczno-Humanistyczna, Campus Główny (Błonia), ul. Willowa 2.

 

  1. Dom Studenta 2, ul. Spółdzielców 11.

 

 

KATOWICE

 

  1. Uniwersytet Śląski:

Wydział Nauk Społecznych i Humanistycznych, budynek główny, Wydział Przyrodniczy, ul. Bankowa,

Akademiki UŚ na Ligocie – dwa budynki.

 

  1. Wyższa Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy, Katowice, ul. Bankowa 8.

 

  1. AWF, budynek główny, ul. Mikołowska.

 

  1. ŚAM – Śląska Akademia Medyczna, budynek główny oraz akademiki na Ligocie, ul. Medyków 12a i b.

 

  1. Akademia Muzyczna, budynek główny, ul. Zacisze 3,

Dział Nauczania, ul. Wojewódzka 33.

 

  1. Akademia Ekonomiczna, Rektorat przy ul. 1 Maja.

 

  1. Budynki:

A: Katedra Ekonomii, Katedra Informatyki, Katedra Rachunkowości,

 

B: Centrum Nauczania Języków Obcych,

 

D: Katedra Badań Rynkowych i Marketingowych, Katedra Konsumpcji, Katedra Marketingu, Katedra Polityki Rynkowej, Katedra Ekonometrii, Katedra Matematyki, Katedra Statystyki, Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem, Katedra Logistyki, Katedra Finansów, Katedra Badań Strategicznych i Regionalnych, Katedra Gospodarki Przestrzennej, Katedra Polityki Społecznej i Gospodarczej, Katedra Rynku Pracy, Katedra Badań Operacyjnych, Katedra Rynku i Konsumpcji, Katedra Metod Statystyczno-Matematycznych w Ekonomii. Katedry Ekonometrii, Matematyki, Statystyki, Katedry Finansów, Katedry Zarządzania i Logistyki, Zespołu Katedr Marketingowych,

 

E: Studium Doktoranckie, Biuro Zamówień Publicznych, Studium Pedagogiczne, Wydawnictwo Uczelniane, Studencka Organizacja Public Relations „PRogress”, Asystenckie Warsztaty Pedagogiczne, Stowarzyszenie Absolwentów, Biuro Audytu Wewnętrznego, Centrum Promocji,

 

L: przy wejściu.

 

  1. Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego w Katowicach GALLUS, ul. Gallusa 12.

 

  1. Wyższa Szkoła Techniczna, ul. Rolna 43.

 

  1. Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa , ul. Harcerzy Września nr 3.

 

KRAKÓW

 

  1. Akademiki, miasteczko akademickie:

Dom Studencki nr 1 „OLIMP”,

Dom Studencki nr 2 „BABILON”,

Dom Studencki nr 3 „AKROPOL”,

Dom Studencki nr 4 „FILUTEK”,

Dom Studencki nr 5 „STRUMYK”,

Dom Studencki nr 6 „BRATEK”,

Dom Studencki nr 7 „ZAŚCIANEK”,

Dom Studencki nr 8 „STOKROTKA”,

Dom Studencki nr 10 „HAJDUCZEK”,

Dom Studencki nr 11 „BONUS”,

Dom Studencki nr 12 „PROMYK”,

Dom Studencki nr 13 „STRASZNY DWÓR”,

Dom Studencki nr 14 „KAPITOL”,

Dom Studencki nr 15 „MARATON”,

Dom Studencki nr 16 „POD GRUSZĄ”,

Dom Studencki „ALFA”,

Dom Studencki „PIAST”,

Dom Studencki „BYDGOSKA”,

Dom Studencki „ŻACZEK”,

Dom Studencki „NAWOJKA”,

Dom Studencki „POD KOLUMNAMI” AP, ul. Armii Krajowej,

Domy Studenckie UR, al. 29 Listopada,

Domy Studenckie PK na Czyżynach.

 

  1. Akademia Górniczo-Hutnicza, budynek A0 (Wydziały od ul. Reymonta do ul. Piastowskiej).

 

  1. Uniwersytet Rolniczy:

Wydział Rolniczo-Ekonomiczny, Al. Mickiewicza 21,

Budynek główny – rektorat przy Al. Mickiewicza 21,

Wydz. Hodowli i Biologii Zwierząt, Al. Mickiewicza 24/28,

Wydział Leśny i Ogrodniczy, Al. 29 Listopada.

 

  1. Uniwersytet Pedagogiczny:

budynek główny przy ul. Podchorążych 2,

 

  1. Uniwersytet Jagielloński:

Instytut Zoologii, ul. Ingardena,

Wydział Prawa i Administracji, ul. Olszewskiego 2,

Collegium Novum, ul Gołębia,

Kampus UJ przy ul. Bobrzańskiego.

 

  1. Politechnika Krakowska:

Kompleks dydaktyczny przy ul. Warszawskiej,

Domy Studenckie PK na Czyżykach.

 

  1. Wyższa Szkoła Europejska im. ks. Józefa Tischnera, ul. Westerplatte 11.

 

  1. Krakowska Wyższa Szkoła Promocji Zdrowia, ul. Krowoderska 73.

 

  1. Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego, ul. Gustawa Herlinga Grudzińskiego 1.

 

  1. Uniwersytet Ekonomiczny:

Kampus, ul. Rakowiecka 43,

Akademiki UE, ul. Racławicka 9.

 

ŁÓDŹ

 

  1. Wyższa Szkoła Informatyki:

Wydział Informatyki, Wydział Pedagogiki i Promocji Zdrowia, Wydział Ekonomii, Wydział Sztuk Pięknych i Projektowych, ul Rzgowska 17a,

Dom Studenta nr 1 ul. Rzgowska 17a (teren Uczelni).

 

  1. Politechnika Łódzka:

Biblioteka Główna,

Wydział Mechaniczny W1, budynek A 22, ul. Stefanowskiego 1/15,

Wydział Elektrotechniki, Elektroniki, Informatyki i Automatyki W2, ul. Bohdana Stefanowskiego 18/22,

Wydział Chemiczny W3, ul. Żeromskiego 116,

Wydział Technologii Materiałowych i Wzornictwa Tekstyliów W4, ul. Żeromskiego 116,

Wydział Biotechnologii i Nauk o Żywności W5, Stefanowskiego 4/10,

Wydział Budownictwa, Architektury i Inżynierii Środowiska W6, al. Politechniki 6,

Wydział Fizyki Technicznej, Informatyki i Matematyki Stosowanej W7, ul. Wólczańska 215,

 

3. Akademiki Politechniki Łódzkiej:

Społeczny DS Politechniki Łódzkiej, ul. Politechniki 3a,

DS 9 Politechniki Łódzkiej, ul. Piotrkowska 277,

DS 6 Politechniki Łódzkiej, ul. Politechniki 11,

DS 7 Politechniki Łódzkiej, ul. Politechniki 9a,

DS 4 Politechniki Łódzkiej, ul. Politechniki 9a,

DS 3 Trójka Politechniki Łódzkiej, ul. Politechniki 7,

DS 2 „MIKRUS” Politechniki Łódzkiej, Aleja Politechniki 5,

DS 1 Politechniki Łódzkiej, ul. Politechniki 3b,

DS 8 – Zwartek Politechniki Łódzkiej, ul. Radwańska 40/42.

 

4. Uniwersytet Łódzki:

Wydział Ekonomiczno Socjologiczny, ul. POW 3/5,

Wydział Prawa i Administracji, ul. Składowa 43,

Wydział Studiów Międzynarodowych i Politycznych, ul. Składowa 41/43.

 

5. Akademiki Uniwersytetu Łódzkiego:

DS 2 Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Lumumby 16/18,

DS 3 Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Rodzeństwa Fibaków 1,

DS 5 Politechniki Łódzkiej, ul. Lumumby 3,

DS 5 Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Rodzeństwa Fibaków 5,

DS 7 Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Rodzeństwa Fibaków 3,

DS 8 Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Rodzeństwa Fibaków 6,

DS 9 Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Rodzeństwa Fibaków 7,

DS 10 Olimp Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Lumumby 12,

DS 11 Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Rodzeństwa Fibaków 11,

DS 13 Uniwersytetu Łódzkiego, ul. Rodzeństwa Fibaków 13.

 

6. Akademia Humanistyczno Ekonomiczna:

Budynki: G, H, ul. Rewolucji 52,

Budynki: A, C, D, ul. Sterlinga 26,

Budynki: N, O, ul. Pomorska 83/85.

 

7. Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa Telewizyjna i Teatralna ul. Targowa 61/63,

DS, ul. Piotrkowska 189/191.

 

8. Uniwersytet Medyczny:

Rektorat, al. Kościuszki 4,

Collegium Anatomicum, ul. Narutowicza 60,

Wydział Pielęgniarstwa i Położnictwa, Katedra Biomedycznych Podstaw Pielęgniarstwa, ul. Narutowicza 122.

 

9. Akademiki Uniwersytetu Medycznego:

I DS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Lumumby 5,

II DS Uniwersytetu Medycznego w Łodzi, ul. Rodziny Fibaków 2,

III Dom Studenta, ul. Mazowiecka 12/16,

IV Dom Studenta, Pl. Hallera 1.

 

OPOLE
  1. Uniwersytet Opolski:

Wydział Ekonomiczny ul. Ozimska 46a,

Wydział Filologiczny pl. Kopernika 11,

Wydział Historyczno-Pedagogiczny ul. Oleska 48,

Wydział Przyrodniczo-Techniczny ul. Oleska 48,

Wydział Matematyki, Fizyki i Informatyki ul. Oleska 48,

Wydział Chemii ul. Oleska 48.

 

  1. Akademiki przy ulicy Katowickiej:

D.S. Kmicic,

D.S. Niechcic,

D.S. Mrowisko, Wydział Prawa i Administracji,

D.S. Spójnik.

 

  1. Politechnika Opolska:

 

Dom Studenta I ZAŚCIANEK ul. Mikołajczyka 6,

Dom Studenta II ZYGZAK ul. Mikołajczyka 10,

Dom Studenta III PRYZMA ul. Mikołajczyka 14,

Dom Studenta IV SOKRATES ul. Małopolska 22,

Wydział mechaniczny ul. St. Mikołajczyka 5,

Wydział edukacji technicznej i informatycznej ul. Luboszycka 5,

Wydział elektrotechniki, automatyki i informatyki ul. K. Sosnkowskiego 31,

Wydział zarządzania i inżynierii produkcji ul. L. Waryńskiego 4,

Kampus ul. Pruszkowska 76.

 

WARSZAWA

 

1. Uczelnia Łazarskiego ul. Świeradowska 43.

 

2. Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej ul. Chodakowska 19/31.

 

3. Politechnika Warszawska:

Gmach Główny, Plac Politechniki 1,

Gmach Aerodynamik, ul. Nowowiejska 24,

Gmach Elektroniki, ul. Nowowiejska 15/1,

Gmach Inżynierii Środowiska, ul. Nowowiejska 20,

Gmach Instytutu Techniki Cieplnej, ul. Nowowiejska 21/25,

Gmach Architektury, ul. Koszykowa 55,

Gmach Elektrotechniki, ul. Koszykowa 75,

Gmach Fizyki, ul. Koszykowa 75,

Gmach Mechaniki, ul. Koszykowa 75,

Gmach Nowej Kreślarni, ul. Koszykowa 75,

Gmach Szkoły Biznesu, ul. Koszykowa 79,

Gmach Technologii Chemicznej, ul. Koszykowa 75.

 

4. Akademiki:

DS Żaczek, ul. Wołoska 141a,

DS Akademik, ul. Wołoska 141a,

DS Babilon, ul. Kopińska 12/16,

DS Bratniak, ul. Grójecka 39,

DS Mikrus, ul. Waryńskiego 10,

DS Pineska, ul. Uniwersytecka 5,

DS Riwiera, ul. Waryńskiego 12,

 

5. Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego.

 

Akademiki:

Zespół Domów Studenckich nr 1

DS „Oaza”, ul. Madalińskiego 39/43,

 

Zespół Domów Studenckich nr 2

DS „Feniks”, ul. Nowoursynowska 161f,

DS „Eden”, ul. Nowoursynowska 161e.

 

Zespół Domów Studenckich nr 3

DS „Adara”, ul. Nowoursynowska 161a,

DS „Bazyliszek”, ul. Nowoursynowska 161b.

 

Zespół Domów Studenckich nr 4

DS „Dendryt”, ul. Nowoursynowska 161d,

DS „Cezar”, ul. Nowoursynowska 161c.

 

Zespół Domów Studenckich nr 5

DS „Grand”, ul. Nowoursynowska 161g,

DS „Hilton”, ul. Nowoursynowska 161h.

 

Zespół Domów Studenckich nr 9

DS „Limba”, ul. Nowoursynowska 161l.

Kampus SGGW w Ursynowie (wybrane wydziały) ul. Nowoursynowska.

 

6. Szkoła Główna Handlowa:

Budynek „G” (Gmach główny), al. Niepodległości 162,

Budynek „F”, al. Niepodległości 164,

Budynek „C”, al. Niepodległości 128,

Biblioteka, ul. Rakowiecka 22 B,

Budynek „A”, ul. Rakowiecka 24.

 

7. Akademiki:

Dom Studenta nr 1 „Sabinki”, al. Niepodległości 147,

Dom Studenta nr 2 „Hermes”, ul. Madalińskiego 6/8,

Dom Studenta nr 3 „Grosik”, ul. Madalińskiego 31/33.

 

8. Uniwersytet Warszawski:

Wydział Dziennikarstwa, ul. Krakowskie Przedmieście 3,

Wydział Historyczny, ul. Krakowskie Przedmieście 1,

Wydział Filozofii i Socjologii, ul. Nowy Świat 69,

Kampus Krakowskie Przedmieście 26/28 (wybrane Wydziały),

 

9. Akademiki:

Dom Studenta nr 1 „Muchomorek”, ul. Żwirki i Wigury 97/99,

Dom Studenta nr 2 „Żwirek”, ul. Żwirki i Wigury 95/97,

Dom Studenta nr 3, ul. Kickiego 9, ul. Kickiego 12,

Dom Studenta nr 4, ul. L. Zamenhofa 10 a,

Dom Studenta nr 5, ul. Smyczkowa 5/7,

Dom Studenta nr 6, ul. Radomska 11.

 

WROCŁAW

 

  1. Uniwersytet Wrocławski:

Kampus UW, ul. Koszarowa,

Wydział Chemii, pl. Grunwaldzki.

 

  1. Akademia Ekonomiczna – wszystkie budynki w kwadracie ul. Ślężnej, Kamiennej, Wielkiej, Komandorskiej.

 

  1. Akademia Medyczna budynek główny.

 

  1. Akademia Wychowania Fizycznego:

Budynki przy ul. Mickiewicza na terenie Stadionu Olimpijskiego,

Budynki przy ul. Wittelona.

 

  1. Uniwersytet Przyrodniczy, Gmach Główny, ul. Norwida 25/27.

 

Wydziały:

Katedra Epizootiologii i Administracji Weterynaryjnej z Kliniką,

Katedra Fizjologii Zwierząt,

Katedra Higieny Żywności i Ochrony Zdrowia Konsumenta,

Katedra i Klinika Chirurgii,

Katedra Chorób Wewnętrznych i Pasożytniczych z Kliniką Chorób Koni, Psów i Kotów,

Katedra i Klinika Rozrodu, Chorób Przeżuwaczy oraz Ochrony Zdrowia Zwierząt,

Klinika dla Zwierząt Wydział u Medycyny Weterynaryjnej.

 

  1. Politechnika Wrocławska:

Wydziały przy ul. Janiszewskiego 11/17,

Wydział Chemii, budynek C6, Budynek Główny, ul. Norwida,

Wydział Zarządzania i Marketingu oraz Wydział Mechaniczny, budynek B4,

Wydział Budownictwa, budynek C7,

Wydział Elektryczny, budynek D2, pl. Grunwaldzki,

Zintegrowane Centrum Studenckie, Wybrzeże Wyspiańskiego,

Wydział Fotoniki, Wydział Elektroniki, budynek C1,

 

  1. Akademiki:

Dom Studencki „Centaur” Akademii Rolniczej, pl. Grunwaldzki 65,

Dom Studencki „Parawanowiec” Uniwersytetu Wrocławskiego, pl. Grunwaldzki 28,

Dom Studencki „Słowianka” Uniwersytetu Wrocławskiego, pl. Grunwaldzki 28,

Dom Studencki „Talizman” Akademii Rolniczej, pl. Grunwaldzki 63,

Dom Studencki „Zodiak” Akademii Rolniczej, ul. Grunwaldzka 106a,

Dom Studencki T-2 „Telemik” Politechniki Wrocławskiej, pl. Grunwaldzki 59,

Dom Studencki T-3 „Straszny Dwór” Politechniki Wrocławskiej, pl. Grunwaldzki 61,

Domy studenckie T-15, T-16, T-17, T-18, T-19 Politechniki Wrocławskiej, ul. Wittiga,

Dom Studencki Akademii Ekonomicznej „Przegubowiec”, ul. Kamienna 35/37,

Dom Studencki Akademii Ekonomicznej „Ślężak”, ul. Ślężna 33,

Dom studencki AWF Spartakus, ul. Mickiewicza.