Scroll Top

Lider na rynku reklamy skierowanej do studentów

Studencka Karta Rabatowa Mobile
Aplikacja

Studencka Karta Rabatowa Mobile

Aplikacja

Pobierz darmową aplikację i zacznij korzystać z rabatów i zniżek

STUDENT
MA TANIEJ
ponad 140 000 użytkowników
(w roku akademickim 2022/2023)
ponad 80 uczelni współpracujących
%%
średnio 9 kuponów wykorzystanych na użytkownika
ponad 300 klientów rocznie
dział PRACA od 15 X 2023
ponad 140 000 użytkowników
(w roku akademickim 2022/2023)
ponad 80 uczelni współpracujących
%%
średnio 9 kuponów wykorzystanych na użytkownika
ponad 300 klientów rocznie
dział PRACA od 15 X 2023

Studencka Karta Rabatowa to doskonały sposób na to, żeby „Student miał taniej!”

STUDENT
MA TANIEJ

SKRM daje dostęp do dużej liczby ciekawych zniżek oferowanych przez firmy znane zarówno na rynkach lokalnych, jak i na rynku ogólnopolskim. W programie niezwykle istotne jest to, że zniżki te dotyczą przede wszystkim tych miejsc, gdzie chętnie bywają osoby młode, w tym przede wszystkim studenci – restauracji, klubów, pubów, teatrów i innych szeroko rozumianych miejsc kultury i rozrywki.

Elektroniczna wersja sprawia, że dostępność licznych rabatów i promocji jest w zasadzie natychmiastowa a oferowane promocje nigdy się nie kończą. Dodatkowo z rabatów korzystać można wszędzie tam, gdzie akurat się przebywa, bez konieczności szukania kuponów SKR w tradycyjnej, drukowanej formie. Dzięki temu można swobodnie podróżować nie tracąc jednocześnie możliwości, aby zaoszczędzić trochę pieniędzy. W końcu „Student ma mieć taniej!”

Dodatkowo każdy użytkownik ma możliwość korzystać z działu „Informacje”, gdzie będą pojawiać się rozmaite wieści z życia uczelni i organizacji w nich działających, zaproszenia na ważne wydarzenia oraz informacje o życiu kulturalnym i rozrywce w każdym z miast, gdzie realizujemy nasz program. Jedna aplikacja, a daje tak wiele korzyści!

SKRM to także doskonała aplikacja dla potencjalnych reklamodawców i partnerów programu, dzięki której błyskawicznie można dotrzeć do dużej grupy potencjalnych klientów przy stosunkowo niskim koszcie finansowym. Każdy zrealizowany kupon to w rzeczywistości potencjalny obszar na wygenerowanie dodatkowego zysku dzięki przyciągnięciu klienta. Dodatkowo możliwości zwiększa oferta SMS-ów premium i reklam w postaci banerów.

Aplikacja działa w następujących miastach:

Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Gliwice, Katowice, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Opole, Poznań, Szczecin, Toruń, Trójmiasto (Gdańsk, Gdynia, Sopot), Warszawa, Wrocław